Bir oyuncak makinesi için en popüler sitelerden birine ve doğal olarak bir bankaya bakarsanız, para biriktirmenin popüler yolunun tam bir seçimini bulacaksınız. Bankaların çok çeşitli stilleri mevcuttur, ancak nihai sonuç aynıdır – bu, günlük olarak elde edilen değişikliği ortadan kaldırmanın mükemmel bir yoludur. Siz farkına bile varmadan, slot bankanızda yüzlerce dolarınız birikmiş olacak.

Kumar bir alışkanlık haline geldiğinde, yasa dışı visit http://www.morivercountry.com/ yapmayı düşünebilir. Para kaybederseniz daha fazla kumar oynama ihtiyacı, karınızı/zararınızı geri almak için para çalmanıza yol açabilir. Bazen insan dolandırıcılığa yönelir. Sahtecilik de, birisinin özellikle kumar oynamaya devam etmesi için çek yazarken bir kişinin imzasını kullanması da yaygındır.

Bir kişi Kumar problemlerini atlatmaya çalıştığı halde yine de kumara başvurduğunda, bu aynı zamanda patolojik Kumar olarak da kabul edilir. Bu aynı zamanda birisinin Kumar oynamayı gerçeklikten bir kaçış olarak görmesidir – sizin onun gerçeklerinden uzaklaşmanız için en azından o an kendisi olabileceği bir tür derme çatma dünya.

Ödülünüzü oynamak için kullanmayın. Bunun önüne geçmek için ödülünüzü sınavda mutlaka alın. Kumarhaneler para kazanmayı gerektirir. Çek ile, muhtemelen ödülünüzle ilgili cazibeden uzaklaşabilirsiniz.

Oynamadan önce en iyi ve gezici ödeme makinesi belirlenmelidir. Özellikle kumarhanelerde oynuyorsanız, en iyi ödeme yapan slot makinesinin yer aldığı yeri bularak bir Slot makinesini yenebilirsiniz. Doğal olarak en kötü getiriyi veren makinenin engellenmesi gerekmektedir. Tüm iyi Slot kumarbazları veya oyuncuları, hazır paraları ve kazançları en üst düzeye çıkarmanın en iyi yolunun, büyük ihtimalle oynaması iyi olan bir “sıcak slot”tan seçim yapmak olduğunu bilir. Kumarhaneler veya oyun salonları çoğu zaman hangi makinelerin en iyi ödülleri ödeyeceğini belirler.

İlk kez kumar oynayan biri için bundan kurtulmak muhtemelen zor olabilir. Bunu gerçekleştiren bir şey size gönderildikten sonra, onu ikinci kez düşünmeniz gerekebilir. Pozitiflik anlamına gelir. Kumar oynamaya alıştığınızda büyük olasılıkla bunu tekrar yapmak isteyeceksiniz. Bir bakıyorsunuz, bilinçsizce onu köleleştiriyorsunuz. Buna rağmen durmak istiyorsunuz, gerçek bir çaba. ufak bir şey değil.

Ayrıca, hazır paranızın %20’sine sahip olduğunuzu fark ettiyseniz bunu not edip ayrılmanız da önemlidir. Bu makine rekabet edilemeyecek kadar kötü bir makine. Yalnızca makinede kalın, hatta kayıp yüzdesi %19 veya daha azdır. Zaten paranızın %20’sini kaybetmenize mal olan bir makinede kalmak iyiye işaret değildir ve büyük kaybınıza neden olan bir faktör olabilir. Genellikle favori bir makineyi dikkate almamanız tavsiye edilir çünkü bu, slotlarda kazanma şansınızı artırmaz.

Categories: Miscellaneous